Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
Zatvoriť

MONDELEZ INTERNATIONAL

MONDELEZ INTERNATIONAL

Mondelez International, spoločnosť, ktorá stojí za značkou Milka, predstavuje seba a svoje značky. V tlačovej sekcii sa nachádza aktuálny článok a obrázky o spoločnosti a jej značkách. 
Hlad po kariére? – sekcia možností kariéry sa prezentuje ponukou voľných pracovných miest, miest na výkon praxe a vzdelávania.

WEBOVÁ STRÁNKA

PHILADELPHIA

Hhmm... nebesky lahodná. Všetko, čo sa o Philadelphii oplatí vedieť, množstvo tipov na recepty a informácie o sortimente produktov nájdete tu. Pritom nesmie chýbať klasika „Torta Philadelphia“ s množstvom variantov a tipov na prípravu.

WEBOVÁ STRÁNKA

MIRACEL WHIP

Miracel Whip: jemne korenistý dresing pre rozmanité nápady na šaláty a oveľa viac. Tu nájdete najnovšie informácie o sortimente produktov, aktuálny TV spot na pozretie a stiahnutie a množstvo chutných nápadov na recept.

WEBOVÁ STRÁNKA

TOBLERONE

Toblerone: jedinečná čokoláda zo Švajčiarska s charakteristickým trojuholníkovým tvarom a nezameniteľnou chuťou po mede a mandliach. Zistite všetko dôležité o „čokoláde s charakterom“.

WEBOVÁ STRÁNKA

MIRABELL

Takto guľato chutia len tie pravé. Tu nájdete všetko o pravých salzburských Mozartových guliach a našich ostatných chutných produktoch Mirabell. Či už sa zaujímate o život W. A. Mozarta alebo hľadáte novinky o našich obľúbených cukrovinkách z Mozartovho rodiska Salzburgu – na týchto stránkach sa to dozviete.

WEBOVÁ STRÁNKA

CÔTE D'OR

Ponorte sa do sveta Côte d'Or a odhaľte tajomstvo našej výnimočnej čokolády. Zistite všetko dôležité o značke Côte d'Or. Okrem zaujímavých základných informácií o našich produktoch a o čokoláde sme pre vás spracovali špeciálny výber čokoládových receptov. Nechajte sa inšpirovať...

WEBOVÁ STRÁNKA